جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 60518
  تاریخ انتشار : 9 مهر 1393 13:36
  تعداد بازدید : 487

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

  رسیدگی به سه پرونده آخر فساد سه هزار میلیاردی/ پیگیری تخلفات کارت های معافیتی ادامه دارد

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: رسیدگی به سه پرونده آخر فساد سه هزار میلیاردی در حال انجام است که در صورت رسیدن به نتیجه قطعی اطلاع رسانی می شود.

  "ناصر سراج" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، درباره آخرین جزئیات رسیدگی به پرونده فساد سه هزار میلیاردی در بخش های دیگر اظهار داشت: جلسات متعدد رسیدگی به جرائم متهمان در این پرونده به صورت منظم برگزار شد و نتایج آن نیز از طریق رسانه ها به اطلاع عموم رسید.

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: رسیدگی به سه پرونده آخر مرتبط با این فساد گسترده مالی، در حال انجام است که در صورت رسیدن به نتیجه قطعی اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

  وی همچنین درباره برخورد سازمان بازرسی کل کشور با تخلفات کارت های معافیتی خاطر نشان کرد: بازرسان ما در واحدهای مربوط مستقر هستند و به این موارد رسیدگی می کنند.

  گفتنی است؛ براساس آراء صادره از سوی شعبه سیزدهم دیوانعالی کشور طی 29 بهمن ماه سال 1391 حکم متهمان پرونده فساد سه هزار میلیاردی با 4 اعدام برای متهمان ردیف اول تا چهارم، حبس های ابد و طویل المدت برای سایر متهمان اعلام شد.

  با توجه به این که محکومان به اعدام باید رد مال می کردند این مساله در مورد مه آفرید امیر خسروی متهم ردیف اول صورت گرفت که سوم خردادماه سال جاری اجرا شد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28657482
اکنون :
73